Slměný dům

Další etapa – balíkování

Přátelé,

stavba slamáků pokračuje a na řadě je brigáda na balíkování slámy.

Za pár dní budou žně. Bohužel to budeme vědět jen 2 dny dopředu a může se stát, že to budou i všední dny. Pomůže nám, když přijedete i na půl den. Celkem akce potrvá 2 dny.

Pokud máte chuť udělat něco nečekáného, poznat bandu nových lidí alternativního ražení, změnit prostředí a přijít na jiné myšlenky, asi i vystoupit z komfortní zóny…slunce a namáhavá práce :-), tak se na vás těšíme. Bude se zejména jednat o nakládku balíků na vlečky, skládání balíků na stavbě. Hodí se i pomoc s vařením a péče o pitný režim týmu.

Odměna

Na pozemku jsou už dva hotové slaměné domy s hliněnými omítkami a stavíme třetí, takže součástí odměny pro vás může být kupa inspirace a informací od zkušených alterntivně žijících :-). Jelikož máme rádi když energie proudí a líbí se nám myšlenka barteru (bartertown.cz), preferujeme za pomoc cokoliv, co se hodí vám. Ať už naše schopnosti (naše fyzická pomoc na vaší stavbě, klasické masáže, tantrické masáže, cvičení a rovnání těla, dornova metoda, tvorba webových stránek,…) nebo přírodní „hand made“ produkty, bylinky, vajíčka od slepic zachráněných z klecových chovu atd. Pokud potřebujete jako odměnu peníze, můžeme se také domluvit.

Kontakt

Místo: Slatina u Jevíčka (cca 50 km nad Brnem)
Termín: někdy mezi 24.7.- 31.7. 2022
Kontakt: 736 440 656 Tom, 608 874 403 Jaru, nebo facebook (Tomáš Kymlička, Jarmila Hajná) či jinak.

Předem děkujeme a těšíme se na vás. Věříme, že si to společně užijeme jako vždy.

Za hliněné osadníky

Tom