Slaměný dům
Přátelé, 
stavba slamáků zdárně pokračuje a na řadě je zaklopení střechy…a já bych s tím potřeboval pomoct.
 
Následující týdny je potřeba nanosit a nabušit na střešní konstrukci vrstvu palubek. Během začátku srpna smontovat na střeše kastl, aby byl připravený a hned po žních se do něj mohly našupat slaměnné balíky a střecha dokončit. Na to se bude konat velká brigáda. Až přijde čas, bude nutné rychle zakacelerovat, protože do toho samozřejmě nesmí napršet. Termín velké brigády dám vědět, až podle toho, jak bude zrát obilí a přiblíží se žně. Předpoklad je cca půlka srpna.
 
V červenci uvítám pomoc o víkendech, třeba i prodloužených, v některých případech klidně i v týdnu. Kdo se bojí práce se dřevem a slámou, může pomoct i s dalšími věcmi okolo (zahrada, stavba tee pee, pálení biouhu, přípravou prostoru na každoroční koncert, který bude letos 5.8. a kam jsou pomocníci srdečně zvání,…).
 
Je tady krásně, dobrá společnost, koupání blízko, teď končí jahody, brzy budou třešně, pak rybízy…:-) Takže je to i krásná dovolená.
 
Jelikož mám rád když energie proudí a líbí se mi myšlenka barteru (bartertown.cz), nabízím za pomoc cokoliv, co se hodí vám. Ať už své schopnosti (klasické masáže, tantrické masáže, cvičení a rovnání těla, dornova metoda, tvorba webových stránek,…) nebo přírodní „hand made“ produkty, bylinky, vajíčka od slepic zachráněných z klecových chovu atd.

Přijet mohou samozřejmě pro zkušenosti a inspiraci i zájemci o stvbu vlasního slaměného domu. V naší osadě už 2 slamáky stojí, takže je kde se inspirovat.
 
Kdo má zájem, kontaktujte mě na telefon 736 440 656 nebo facebook (Tomáš Kymlička) či jinak.
 
Předem děkuji a těším se na vás. Věřím že si to společně užijeme jako vždy.
 
Tom