Jarmila Hajná

K dnešnímu dni jsem

zakladatelkou Zelené úklidovky, freelancerkou v managerování, marketingu a pořádání akcí, ceremoniářkou  rituálů, oslav a kruhů, ženou a milenkou se sklony k intuitivnímu masírování a vymazlování, mámou a domácí učitelkou, podporovatelkou různých úžasných lidí a jejich projektů.

Pro sebe, přátele a firmy nebo organizace ráda “způsobuji” rituály pro důležité životní momenty, přechody do dalších životních etap, pro podporu rozhodnutí a změn. Založila jsem a už několik let spolupořádám úplňkový ženský kruh.

Šamanský buben

O kruzích a councilech

Mám dobré a značné zkušenosti s ženským i se smíšeným kruhem, councilovými technikami, kruhem s dětmi a ve firmách.

Komunikace v kruhu krásně slouží jak pro sdílení, což chápu jako vzájemné obohacování a učení se od sebe navzájem, tak i pro hledání řešení.

Ať se kruhy točí a přinášejí uvědomění, naplnění a řešení!

Proč se scházet v ženském kruhu?

Po pěti letech, kdy se každý měsíc o úplňku scházíme v kruhu žen, jsem si už zcela jistá, že ženský kruh má smysl veliký. Přináší nám do života intenzitu, rozvíjení síly, moudrosti, lidskosti i živelnosti a taky rytmus. A v neposlední řadě vím, že se tam spolu i parádně poradujeme a z plna hrdla nasmějeme.

Díky tomuto vynálezu, můžeme každý měsíc společně nakrmit naše duše, zasoustředit se na sebe a na svoje pozemské aktivity a posílit se k dalším životním krokům nebo dalšímu stání – každé dle libosti :-).

Scházíme se venku i uvnitř, střídáme místa i program.

Chceš – li se přidat, tak se ozvi. Budu se těšit.